Siódme Nie kradnij
2016-10-31 17:52
 Oceń wpis
   

O inauguracyjnym spotkaniu członków stowarzyszenia Wolni Obywatele informowaliśmy już na naszym portalu. Przypomnijmy, że na jego czele stoi p. Stefan Oleszczuk, były UPR-owski burmistrz Kamienia Pomorskiego. Jednym z gości tego wydarzenia był prezes Fundacji PAFERE, Jan Kubań, który miał również okazję przemówić do uczestników (...)

Prezes PAFERE podczas inauguracji "Wolnych Obywateli"...

 
 
2016-10-25 20:49
 Oceń wpis
   

Kiedy w późnych latach 80-tych Europa Wschodnia zaczęła się otwierać na świat, okazało się w jak tragicznym stanie znajduje się tam środowisko naturalne. Dziennikarze donosili o chmurach dymu na niebie, dzieciach trzymanych przez większość zimy w domach z powodu zanieczyszczonego powietrza, koniach, które musiały być przenoszone z zagrożonych terenów po kilku latach pracy, bowiem w przeciwnym razie byłyby narażone na pewną śmierć (...)

Środowisko naturalne a prawo własności...

 
 
2016-10-13 19:13
 Oceń wpis
   

Mój śp. ojciec lubił mówić: Gdyby komuniści rządzili na Saharze, to wkrótce zabrakłoby tam piasku. To budzące uśmiech, znane powiedzenie wbrew pozorom nie jest dowcipem. Faktycznie tak się zdarzyło, z tą różnicą, że zamiast pustyni znikło... morze.

Sprawa dotyczy Morza Aralskiego, znajdującego się na granicy dwóch obecnie niepodległych państw: Kazachstanu i Uzbekistanu. W minionych czasach położone było na terytorium Związku Sowieckiego (...)

Jak gospodarka socjalistyczna zlikwidowała morze...

 
 


Najnowsze komentarze
 
2016-09-29 16:13
ela.n1 do wpisu:
Wraca temat tak czy nie dla euro
nigdy
 
2015-02-12 09:34
wispawel12 do wpisu:
Kapitalizm pomaga ubogim!
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
 
2015-02-12 09:30
wispawel12 do wpisu:
Obecny system emerytalny jest nie do utrzymania
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
  
 Kategorie Bloga
 
Gospodarka