Siódme Nie kradnij
2015-05-25 19:23
 Oceń wpis
   

Likwidacja "umów śmieciowych", wzrost płacy minimalnej, aktywna polityka prorodzinna, godziwe emerytury, większe zasiłki dla biednych... W ostatnim czasie sporo nasłuchaliśmy się o tych wszystkich dobrodziejstwach jakie oferuje nam państwo na drodze do realizacji zapisanego w konstytucji procesu dziejowego, tj. do urzeczywistniania zasad sprawiedliwości społecznej.

A ma być jeszcze lepiej. Niestety, w III RP tak już jest, że niezależnie od tego kto rządzi, wciąż urzeczywistnia się zasady sprawiedliwości społecznej. Różnice w szyldach politycznych nie mają tu żadnego znaczenia (....)

Na "urzeczywistnianie zasad sprawiedliwości społecznej" szkoda czasu...

 
 
2015-05-23 18:39
 Oceń wpis
   

Firma doradcza Sedlak&Sedlak opublikowała informację dotyczącą wynagrodzeń prezesów czołowych banków działających na terenie III RP. W nawiązaniu do niedawnych słów byłej wicepremier Jolanty Bieńkowskiej, że tylko idiota pracuje za 6 tys. zł, zarobki czołowych polskich banksterów (zbyt dużych by upaść) wskazują, że idiotami na pewną oni nie są (....)

Ile zarabiają czołowi banksterzy III RP?...

 
 
2015-05-03 12:45
 Oceń wpis
   

(....) Czy Święta rodzina wyemigrowała do Egiptu legalnie? Podział na legalnych i nielegalnych migrantów wtedy nie istniał. To problem, który istnieje w świecie współczesnym podzielnym na państwa, gdzie obywatele mają paszporty. Do tego w Europie przyczynia się polityka interwencjonizmu gospodarczego połączona z realizacją idei państwa opiekuńczego (....)

Każdy jest migrantem...

 
 
2015-05-02 20:13
 Oceń wpis
   

1 maja minęła 11 rocznica wejścia III RP do Unii Europejskiej. Kilka dni temu pisaliśmy o książce Tomasza Cukiernika "Dziesięć lat w Unii. Bilans członkostwa". Wydawnictwo WEKTORY ufundowało dla Czytelników PROKAPA jeden egzemplarz tej książki. Żeby jednak stać się jej posiadaczem trzeba wykonać pewne zadanie. Zatem ogłaszamy Konkurs PROKAPA!

Tym razem zwycięzcą będzie osoba, która przygotuje na nasz portal MEM najtrafniej obrazujący bilans naszego dotychczasowego członkostwa w UE. O tym, kto zwycięży zdecydują Czytelnicy naszego portalu poprzez "lajki" pod konkretnymi memami, publikowanymi przez nas na PROKAP-owym profilu na Facebooku. Zwycięży ten MEM, który uzyska najwięcej lajków. Socjalizm, to jak wiadomo, władza ludu pracującego miast i wsi. Wiadomo - Unia Europejska to socjalizm, zatem i my, jako dumni ;) partycypanci tego socjalistycznego raju, oddajemy władzę nad konkursowymi MEM-ami w ręce PROKAP-owego ludu.

Prace konkursowe można przesyłać od teraz do 9 maja 2015 roku na adres kapitalizm@poczta.onet.pl. Żeby wziąć udział w konkursie musisz polubić nasz profil na Facebooku i zachęcić do tego innych. Zatem do dzieła!

A ta książka Wydawnictwa WEKTORY czeka na zwycięzcę!

cukiernik_ue_okl

Prokapitalizm.pl

 
 


Najnowsze komentarze
 
2016-09-29 16:13
ela.n1 do wpisu:
Wraca temat tak czy nie dla euro
nigdy
 
2015-02-12 09:34
wispawel12 do wpisu:
Kapitalizm pomaga ubogim!
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
 
2015-02-12 09:30
wispawel12 do wpisu:
Obecny system emerytalny jest nie do utrzymania
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
  
 Kategorie Bloga
 
Gospodarka